Štíhlý pas

Tipy pro Dosažení Lepšího a Perfektního Štíhlého Pasu

Krása a zdraví

Druh jídla, které si vybíráte, byste měli důkladně zvážit. Potraviny byste si měli vybírat na základě vaší diety a tyhle jídla musejí mít nízkou energetickou hustotu. Množství kalorií, které potraviny mají vzhledem na jejich objem, je známé jako energetická hustota.

Potraviny s vysokou energetickou hustotou jako je tvarohový koláč, žebírka a hranolky, jsou ty, kterým byste se měli vyhnout. Místo toho jezte potraviny s nízkou energetickou hustotou jako je libové maso, zelenina, ovoce, nízkotučné mléčné výrobky, ryby a celozrnné potraviny.

Štíhlý pas

Vykonávejte Kardiovaskulární Cviky

Kardiovaskulární Cviky jako je eliptický trénink, cyklistika a běhání spalují kalorie a v organismu vytvářejí energetický deficit. Nejdůležitější je cvičit pravidelně a dělat to, co vás baví.

Experti doporučují pro nejlepší výsledky při redukci hmotnosti 60-90 minut fyzické aktivity 5krát týdenně. Pokud vám je to pohodlnější, můžete tyto čísla dosáhnout prostřednictvím krátkých sérií v průběhu dne.

YouTube video

Přebytečné kalorie z tekutin se sčítají tak jako kalorie z potravin. Nápoje včetně piva, ovocného punče, malinovek, ochucené kávy, vína a ledové tříště jsou bohaté na kalorie a musíte se jim vyhnout, pokud chcete snížit obvod vašeho pasu.

Přečtěte si článek na toto téma štíhlý pas.

Příspěvky ze stejné kategorie: