Ashwagandha

Redukce stresu pomocí ashwagandhy

Krása a zdraví

Kromě zvládání stresu může ashwagandha také pomoci s úzkostí, nespavostí, chronickou únavou, mírnou obsedantně kompulzivní poruchou, fibromyalgií a syndromem neklidných nohou. To vše se považuje za hlavní výhody tohoto druhu bylin. V západním světě vědci abstrahují aktivní složku byliny, syntetizují ji v laboratoři a používají ji na přípravu látek se zvláštním účinkem, obvykle něco uvnitř těla uzavírají.

Ashwagandha
Ashwagandha

Jakmile se však použije celá bylina, lze ji použít k léčbě četných stavů, namísto cílení pouze na jeden symptom, stejným způsobem, jako to funguje u léků. Tyto byliny slouží jako všeobecná podpora těla, místo toho, aby něco pouze potlačovaly.

Jak používat ashwagandhu

YouTube video

Nezáleží na tom, zda si kupujete doplněk ve formě prášku, tobolky nebo tinktury. Všechny jsou účinné, ale musíte se ujistit, že to co si koupíte, je opravdu legitimní. Namísto nákupu všeho, co najdete na skladě v nejbližší prodejně zdravé výživy v oblasti vašeho domova, je důležité provést výzkum a zboží koupit pouze od spolehlivé společnosti s jasným určením původu použité byliny.

Příspěvky ze stejné kategorie: