Biatlonistku Vítkovou vyšetřili před nemocnicí, z fotky se stal hoax

Sportovní

V pátek dopoledne se v Česku po Facebooku začala šířit zpráva, že Krajská nemocnice v Liberci se chová otřesně ke svým pacientům, když těhotnou ženu vyšetřují venku v dešti.

„Tohle už je moc!!! Liberecká nemocnice – porodnice a vyšetření venku v zimě a na dešti. Chápu, že je teď mazec, ale aspoň ten stan tam mohl být. Styďte se,“ zněl text, který doprovázel fotku pořízenou bez vědomí oné ženy.

Prevzat: Tohle u je moc!!!Libereck nemocnice – porodnice a vyeten venku v zim a na deti.Chpu e je te mazec, ale aspo ten stan tam mohl bt. Styte se

Zveejnil(a) Zuzana Steinerova dne Ptek 30. jna 2020

V sobotu se ukázalo, že onou ženou byla bývalá biatlonistka Veronika Vítková, která sama přispěchala s vysvětlením. Venkovní vyšetření si vyžádala sama. Šlo o výtěr z krku na onemocnění covid-19 a ozvy plodu. Celé to trvalo přibližně pět minut.

„Jelikož jsme nevěděli, zda jsem či nejsem nakažená a v čekárně ambulance bylo plno jiných pacientek, dohodli jsme se, NA MOJI ŽÁDOST (pro dobro mé i ostatních), že “vyšetření” proběhne nestandartně mimo vnitřní prostory,“ objasnila Vítková na svém Facebooku.

Lidé v komentářích často liberecké nemocnici nadávali, a tak se jí Vítková zastala: „Oni jenom vyhověli MÉMU přání!!! Prosím nevěřte klamným a ošklivým komentářům na KLN!!!“

Pravda je asto pln jin, ne se vm me na prvn pohled zdt. Protoe se na ns vera sesunula vlna kritiky,…

Zveejnil(a) Krajsk nemocnice Liberec dne Sobota 31. jna 2020

Příspěvek stříbrné medailistky z Olympijských her v Soči poté sdílela i samotná nemocnice. „Pravda je často úplně jiná, než se vám může na první pohled zdát. Protože se na nás včera sesunula vlna kritiky, sdílíme, ač neradi, informace o tom, jak to ve skutečnosti s vyšetřením rodičky bylo.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen