Jak používat kryt proti kroupám na auto

Auto moto

Před instalací krytu proti kroupám nezapomeňte své auto důkladně umýt odshora dolů. Omezíte tak množství nečistot, které by se mohly zachytit mezi krytem a vozem. Pokud nakonec zakryjete svůj vůz, i když je stále špinavý a neumytý, mohly by nečistoty poškrábat lak při každé instalaci nebo demontáži krytu.

Před instalací krytu proti kroupám nezapomeňte své auto důkladně umýt odshora dolů.

Zkontrolujte směr instalace

Některé kryty proti kroupám mají zadní a přední část. Ujistěte se, že přední část krytu je také nainstalována na přední části vašeho vozidla.  Pokud necháte kryt auta na zemi, může dojít k zanesení nečistot a vlhkosti mezi auto a kryt. To může zanechat stopy po víření nebo podpořit růst plísní, pokud se to nekontroluje.

YouTube video

Zkontrolujte své vozidlo

I když si možná myslíte, že jste vše udělali správně, bylo by dobré občas vozidlo zkontrolovat. Ujistěte se, že pod krytem nejsou žádné stopy po nečistotách nebo vlhkosti. Náprava případných problémů s instalovaným krytem by mohla být náročnější, pokud je nebudete řešit hned. Kryt proti krupobití pro auto by měl mít přiléhavý tvar podobný pohodlné obuvi. Dbejte na to, abyste si nechali určitý prostor, který vám umožní kryt aplikovat, aniž byste ho roztrhli nebo natáhli. 

Příspěvky ze stejné kategorie: