Matějovský: Návrat jako z filmu! Zabalit to můžu vždycky, jsem šťastný, že jsem zpátky

Sportovní

Michaela Říhová, ČTK

Jste šťastný z návratu, nebo vás mrzí, že jste nevyhráli?

Mám smíšené pocity. Jsem neskutečně šťastný, že jsem naskočil zpátky. Práce, kterou jsem celý rok absolvoval, nepřišla vniveč. Ale chtěl jsem vítězný návrat, což se nepovedlo.

Gól je pro vás třešničkou na dortu?

Je to příběh jako z filmu. Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří stáli při mně. Včetně rodiny. Vážím si podpory všech. Povzbuzovali mě, ať nic nevzdávám. Říkali mi, že zabalit to můžu vždycky. Gól bych chtěl věnovat právě jim.

Zleva Marek Matějovský z Boleslavi a Lukáš Endl z Brna.

Michaela Říhová, ČTK

Plánoval jste návrat už v prvním jarním kole?

Jednoznačně jsem se vrátil dřív, než jsem očekával. Bavil jsem se v zimní pauze s trenérem a realizačním týmem, jak postupovat dál. Měl jsem chuť v tréninku, byl jsem dlouho mimo. Cítil jsem uvnitř, že musím ještě potrénovat. Nakonec mi trenér řekl, jestli bych nebyl proti, kdybych proti Brnu šel na lavičku. S tím, že mě může vypustit na část zápasu. Odpověděl jsem mu, že chuť mám. Ale nečekal jsem, že minutáž bude taková. Když se zranil Milan Jirásek, přiběhl asistent, ať se nachystám. Nebyl čas na přemýšlení, týmu jsem chtěl pomoct.

Jak to bylo s návratem Matějovského?
„Původní prognózy byly, že se Marek Matějovský vrátí později. Zapojil se ale s námi v týdnu do tréninku, nebylo vidět, že by měl dlouhou herní pauzu. Dělal maximum, aby se vrátil. Konzultoval jsem s ním situaci, ptal se ho, jak je na tom.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen