Parádní obrat a Islanders mají mečbol! Nashville srovnal sérii s Kojoty

Sportovní

V první třetině měli střeleckou převahu hokejisté z New Yorku, ale do vedení šel soupeř. Nápor trvající po početní převaze využil Hoffman, který se zblízka nemýlil.

Šest minut po startu druhé části projel na brankoviště Maritn a neomylně zavěsil. Panteři se vrátili do vedení po přesilovkové ráně Barkova, který z kruhu pokořil Varlamova. V souboji dvou ruských brankářů byl ale nakonec šťastnější právě on.

Jeho protějšek Bobrovskij inkasoval dvakrát ještě v prostřední části. Nejprve jej propálil Pullock a posléze se zblízka prosadil Eberle, který pak v polovině třetí části povedenou tečí definitivně rozhodl.

[embedded content]

Dařilo se i Nashvillu, který po nepovedeném dotahování z prvního zápasu dominoval a již nyní je jasné, že se s Arizonou potká minimálně ještě dvakrát. V úvodní třetině nejprve trefil vingl Bonino, posléze potrestal nedorozumění mezi gólmanem Kuemperem a Kesselem všudypřítomný Johanssen. 

Ve druhé třetině navýšil náskok Predátorů Järnkrok, který pověsil puk nad rameno brankáře a ve třetí třetině vyslal v přesilovce smrtící dělovku z kruhu Arvidsson. V poslední minutě ještě pokazili Sarosovi nulu Keller a Crouse.

Výsledky večerních zápasů NHL:

NY Islanders – Florida 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
Branky: 27. Martin, 34. Pulock, 37. Eberle, 51. Eberle – 12. Hoffman, 28. Barkov.

Nashville – Arizona 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
Branky: 8. Bonino, 11. Johansen, 27. Järnkrok, 54. Arvidsson – 60. Keller, 60. Crouse.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen