Zavadil se v roli manažera našel. Návrat na trávník? Muselo by to hořet, abych ještě hrál, culí se

Sportovní

Opava SFC, ČTK

Vplul jste se do nové role hladce?

Přestože jsem se na ni nějakou dobu připravoval, musel jsem do toho skočit rovnýma nohama. Potřebovali jsme rychle udělat posily, které nám můžou pomoct k záchraně. Tohle byla první věc, na které jsem pracoval. Jsem rád, že mi kluci z realizačního týmu a z vedení pomáhali. Mám radost, že týden před startem do jarní části máme kádr uzavřený.

Nezahálel jste, přivedl jste osm posil.

Poslední týdny jsem se nezastavil, bylo toho hodně. Po podzimu jsme situaci bleskově zanalyzovali. Bylo jasné, že do kádru musíme sáhnout, pokud chceme ligu udržet. Naši mladí kluci musejí projít vývojem, přes kluby v nižších soutěžích. Nejde jít hned z dorostu do první ligy. Tohle zvládne možná jeden hráč, ne deset. Proto jsme přivedli hráče, kteří jsou ligou obouchaní, kteří ji znají. Zlatana Ibrahimovice asi nekoupíme, ale věřím, že jsme posílili dobře.

Pavel Zavadil jako režisér hry Opavy

Vlastimil Vacek, Právo

Shodli jste se na posilách s trenérem Radoslavem Kováčem?

S Radkem se známe strašně dlouho, máme podobný pohled na fotbal. Což je moc důležité, jinak by spolupráce nemohla fungovat. Shodli jsme se na všech hráčích, které jsme angažovali.

Velká pauza v zimě je šílená, míní bývalý reprezentant o podobě přípravy

Po nástupu do funkce manažera jste prohlásil, že se budete udržovat, abyste v případě nutnosti mohl týmu na jaře ještě pomoct na hřišti. Stále to platí?

Nikdy neříkej nikdy, ale vzali mi už i číslo.(směje se) Záložník Aleš Nešický, který přišel

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen