Boj o střední Čechy! Jsem prý nějaký futsalový kouč. Já ale hrál patnáct let za Spartu, říká Neumann

Sportovní

Jan Tauber

Jste překvapený, že Miroslav Liba nekandiduje?

Jestli se proti mně postaví Liba osobně nebo za zády někoho jiného, což je nynější případ, nad tím jsem nijak zvlášť nepřemýšlel. Soustředil jsem se spíš na sebe.

Boj o Středočeský kraj je veledůležitý, je totiž největší. Léta mu vládnou lidé blízcí Romanu Berbrovi. Bude těžké uspět?

Bude. Josef Novák je velký soupeř, dlouhodobý funkcionář. Ale pořád člověk, který si nese na zádech Libův erb. Stojí i za tím špatným, co se ve středních Čechách dělo. Všechno je ale o lidech. Pokud jsou spokojení, jak se tam fotbal dělal dodnes, hodí hlas kandidátovi za Mirka Libu. Ti, co si myslí, že to dokážu dělat jinak a líp, podpoří mě. Podporu klubů cítím. Nicméně dokud svým jménem nehodí moji kandidátku do urny, není podpora podstatná. Každopádně očekávám vyrovnaný boj. Volby na okresech v kraji dopadly nerozhodně. Uspělo šest kandidátů F-evoluce a šest zastánců starých pořádků.

Pelta zůstává pod Ještědem předsedou. Jsem připravený pro kraj makat, řekl

Proč byste měl vyhrát právě vy?

Nejsem spojený s tím, co se ve středních Čechách dělo. Mám na to svůj pohled. Nejsem spojovaný s Romanem Bebrem, s věcmi, co se tam děly.

Druhá strana ale argumentuje, že jste člověk, který působil dlouhá léta ve futsalu.

Ano, že jsem jen nějaký futsalový kouč. Ale já jsem hrál od žáků patnáct let za Spartu. Po revoluci jsem vybudoval z ničeho poměrně velkou funkční firmu na distribuci hraček, kterou jsem před pěti lety prodal.

Slyší na to ale kluby?

Doufám, že ano. Připravil jsem program, postavený

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen