Karviná pod zaskakujícím Mašlejem bídu nepřerušila. Nového trenéra klub stále hledá

Sportovní

Petr Sznapka, ČTK

Někdejší ligový obránce Baníku, Karviné a také Olomouce byl přesto po utkání spokojený. „Z naší strany byl ten výkon solidní, plnili jsme taktické věci, které jsme si určili. Hráli jsme ve vysokém postavení, zužovali hřiště. Nicméně Sigma měla asi o nějaké to procento šancí více. Mohli jsme to převalit na naši stranu, místo toho jsme v závěru po ztrátě balonu dostali gól a body nemáme,“ hodnotil Mašlej.

Tým převzal Mašlej po odvolaném Jarábkovi ve středu. Proti Sigmě vsadil na lehce pozměněné rozestavení a několik změn v sestavě. V brance se míst zkušeného Bolka objevil Ciupa, na střídačce zůstal Šindelář, kterého na stoperu nahradil Brazilec Jean, i krajní obránce Mazáň. Místo něj se poprvé od příchodu do Karviné objevil od první minuty na hřišti estonský reprezentant Sinjavskij. Scházel také střelec zatím posledního ligového gólu Karviné Tavares.

Sigma se po osmi zápasech dočkala výhry venku, rozhodl González

„Tavares se zranil, proto nemohl hrát, Šindy (Šindelář) byl v poslední době často v situacích, které souvisely s ohrožením naší brány. Potřeboval si odpočinout, aby to zase byl ten Martin, jakým byl, když k nám přicházel. Změna v brankovišti také souvisí s obdobím, kdy se nám nedařilo. Jirka Ciupa odchytal velmi dobré utkání v Teplicích, kde jsem vedl tým místo trenéra a podílel se i na výhře nad Opavou. Chtěli jsme týmu tímto dát nový impulz,“ vysvětloval Mašlej.

Nasazením Sinjavského, který nechybí v nominaci na středeční kvalifikační utkání mezi Estonskem a Českem, chtěl Mašlej zvýšit útočnou sílu týmu. „Je to rychlostně vytrvalostní typ hráče. K tomu, aby se na českou ligu více adaptoval, potřebuje

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen