Maraton ovládl italský bijec Vettori, Leavitt předvedl netradiční a rychlé KO!

Sportovní

Jack Hermansson – Marvin Vettori (Vettori – na body, jednomyslně)

V bitvě „severu proti jihu Evropy“ nakonec úřadoval Ital Vettori, který svedl se Švédem Hermanssonem plnou pětikolovou vřavu.

Vše mohlo být ale jinak a diváci se mohli už v prvním kole dočkat ukončení před limitem, po dvou a půl minutách vyslal Vettori tvrdou ránu, po které skončil jeho rival na zemi. 

Hermansson ale ukázal, že má tuhý kořínek, situaci ustál a udržel si šanci. Ve zbylých kolech byl ale k vidění především velmi vyrovnaný boj v postoji, v závěru ale přidal Vettori na aktivitě a jednomyslným rozhodnutím si zapsal čtvrtý triumf v řadě.

Hlavní zápas večer ovládl italský ranař Vettori: 

Matt Wiman – Jordan Leavitt (Leavitt – 1. kolo, KO)

Nejkratší bitvu přineslo měření Wimana s Leavittem. Druhý jmenovaný vyřídil svého protivníka již po 22 vteřinách a to nepříliš často vídanou technikou.

Wiman se dostal do objetí a Leavitt si jej nabral a pak s ním „zinknul vší silou o zem“. Povedeným slamem si „Opičí král“ připsal osmou výhru v osmém profesionálním zápase.

Wow! Leavitt mrskl se soupeřem o zem netradiční technikou:

Roman Dolidze – John Allan (Dolidze – na body, jednomyslně)

Dalším kláním, které neskončilo před limitem, bylo střetnutí favorizovaného Dolidzeho s Allanem. První jmenovaný po celý zápas kontroloval dění v oktagonu.

V prvním kole dokonce soupeři hrozil submisí, ale Allan tlak ustál. Protože byl ale aktivnější a jeho protivník byl více méně většinou v obranné pozici, bylo vítězství přiřknuto jemu.

Favorit Dolidze udolal ve velké bitvě Allana: 

Gabriel Benítez – Justin Jaynes (Benítez – 1. kolo, TKO) 

Necelé jedno kolo se spolu v kleci mazlili Benítez s Jaynesem. K vidění byla hodně aktivní bitva, ve které se soupeři rozhodně nešetřili.

Vše nakonec rozhodl Benítez, který hrozil nebezpečnými kopy a nakonec také uspěl po tvrdém direktu kolenem pod žebra soupeře. Jaynes se skácel k zemi, kde si favorit zápasu vynutil předčasný konec.

Benítez

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen