Muradov půjde znovu do boje! Jako náhradník nastoupí na velkém turnaji

Sportovní

„Smlouvu zítra podepíšu. Já už vím kde, kdy a s kým. Bude to v prvním nebo druhém měsíci roku 2021,“ prozradil neurčitě v úterním rozhovoru pro esportový tým Entropiq, kde působí jako ambasador.

Více detailů nechtěl říct, jelikož podle smlouvy s UFC musí nejprve počkat na oficiální oznámení zápasu, ale poté ještě jednu informaci přidal: „Je to velký turnaj, takže se mají fanoušci na co těšit.“

Soupeře si prý nevybíral, jelikož bude opět v roli náhradníka. Muradov měl v roce 2020 domluvený zápas hned čtyřikrát, ale shodou okolností o svůj boj vždy přišel. Snad se tedy na pátý pokus dočká svého třetího duelu v UFC.

V prvních dvou bojích v nejslavnější MMA organizaci světa Mach vyhrál, a při své druhé výhře proti Trevoru Smithovi dokonce obdržel bonus za výkon večera po knokautu v poslední minutě zápasu. Poslední prohru zaznamenal Muradov v roce 2016, od té doby vyhrál všech svých 13 soubojů.

Z nápovědy, že jde o velký turnaj, se dá usoudit, že by to měl být číslovaný galavečer. Jeden je naplánovaný na 14. února, kde ještě není znám hlavní zápas. Ten dřívější je v plánu 24. ledna v Abú Zabí a hlavním tahákem tam bude odveta Conora McGregora s Dustinem Poirierem. Je tedy možné, že Mach bude jedním z předskokanů největší hvězdy současného světa MMA.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen