Naivní chyby! Góly jsme Slavii nabídli lajdáckostí, štve trenéra Budějovic po výprasku

Sportovní

Václav Pancer, ČTK

V čem vidíte příčiny nezdaru?

Bohužel chyby, které jsme dneska udělali, soupeř jako Slavia prostě trestá. Bohužel jsme jim góly sami nabídli svojí naivitou a lajdáckostí. Bavili jsme se o tom, že náš výkon musí být organizovaný a zodpovědný, což mi ale chybělo. V některých pasážích hry jsme se chovali až alibisticky.

Nástup do utkání jste nezvládli. Po pěti minutách prohrávali 0:2, po pětadvaceti minutách dokonce 0:3…

Vstup byl z naší strany katastrofální! První tři góly padly po našich hrubých individuálních chybách, které se nemůžou s takovým soupeřem zkrátka stávat. To nás mrzí nejvíc. Dneska jsem postrádal, aby na hřišti jeden za druhýho máknul. Soupeř byl po všech směrech lepší. Poločas 0:3, s tím se dá těžko něco dělat. Padla pak na nás deka a Slavia byla na koni. Je potřeba, aby si kluci uvědomili, že co nás zdobilo minulý ročník, je už pryč. Začala úplně nová sezona.

Zleva Petr Javorek z Českých Budějovic a Lukáš Masopust ze Slavie.

Václav Pancer, ČTK

Stejně jako v ligové generálce se Salcburkem jste znovu obdrželi branku jen pár vteřin po výkopu, navíc hned poté přišel další úder Slavie po rohovém kopu. Rozhodl druhý gól o osudu celého zápasu?

Ano, druhý gól zápas zlomil. Se Salcburkem jsme sice udělali chybu, ale potom jsme je už nedělali. Připravujeme se na standardky, hráči mají osobně bránit protihráče a kluk, který ho má mít na starosti, zůstane před první tyčkou stát a soupeře neobsadí. Druhý gól byla rána, třetí pak byl vlastní a pak už se s tím těžko dalo něco dělat, protože Slavia je někde úplně jinde.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen