Naštvaný Fleury se o výměně dočetl na Twitteru. Chce skončit s hokejem

Sportovní

V minulé sezoně vyhrál Vezinovu trofej pro nejlepšího brankáře celé sezony. Pár týdnů po té se ho jeho klub, ve kterém odehrál čtyři sezony, nečekaně zbavil a vyměnil jej do Chicaga za Mikaela Hakkarainena, který má na svém kontě pouhých 14 startů v AHL.

Pro zkušeného brankáře, který v kariéře třikrát zvedl nad hlavu Stanleyův pohár, byl vynucený přestup ke konkurenci velkým šokem. Tím spíš, že se o něm podle novináře Jesseho Grangera, který má ke klubu blízko, dozvěděl ze sociálních sítí.

Ještě před pár dny byl Fleury přesvědčen, že svoji kariéru skončí ve Vegas. Do konce smlouvy zbýval šestatřicetiletému brankáři ještě jeden rok a se změnou působiště vůbec nepočítal. Podle blízkých zdrojů se do Chicaga stěhovat nechce hlavně kvůli rodině, která je ve Vegas zvyklá. Zvažuje tak konec kariéry. 

To na Twitteru potvrdil i jeho agent Allan Walsh. „Marc stále od nikoho z klubu neslyšel, že byl vyměněn do Chicaga. Nyní celou situaci probere se svojí rodinou a vážně popřemýšlí o své budoucnosti.“

Že byl odchod Fleuryho z Vegas již zpečetěn, potvrzuje i prohlášení generálního manažera Vegas Kellyho McCrimmona. „Chtěl bych Marcovi poděkovat za čas, který ve Vegas strávil. Prožili jsme s ním neuvěřitelné chvíle. Je to asi nejoblíbenější sportovec, se kterým jsem se kdy setkal.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen