Návrat ikony! OKTAGON s kulatou klecí zažil další parádní večer

Sportovní

Oktagon TV

Monster předvedl v hlavním souboji celého večera naprostou dominanci. Andreu Fusiho kontroloval již od prvních vteřin a po parádním přetočení strhnul italského barbara k zemi, kde si připravil arm triangle, který dokázal utáhnout tak pevně, že Fusi musel v čase 2:45 české legendě zápas vzdát. „Vždycky si něco naplánuji, ale pak stejně vezmu zápas na zem,“ hodnotil svoje počínání velezkušený Kníže.

Velké překvapení připravil divákům v hlavním předzápase jeden ze tří brazilských zástupců na turnaji OKTAGON 23. Kaik Brito zaskočil Roberta Bryczeka obrovskou rychlostí a několikrát přesně trefil polského třicátníka z přední ruky. Po dvaadevadesáti vteřinách pak Brazilec souboj na zemi ukončil. Je vysoce pravděpodobné, že právě Brito se hodně přiblížil k titulové bitvě velterové váhy. Za svůj výkon navíc obdržel bonus za zápas večera.

Do důchodu nepatří! Fantastický výkon 43letého Petra Monstera Knížete

Oktagon TV

Krátký proces provedl se svým sokem Leo Brichta. Izraelec Kirill Medvedovsky talentovaného Čecha téměř nepověřil. Naopak rodák z Prahy byl velice aktivní. Trefil několik tvrdých high kicků a po další kombinaci úderů na zemi soupeře ukončil.

Naopak příliš toho nepředvedla Brazilka Karoline Martinsová. Nadějná hvězdička z Reinders gymu Tereza Bledá si musela pohlídat pouze dva pokusy o submisi gilotinou, jinak si celý zápas dokázala v postoji pohlídat.

Vítěznou derniéru v kleci si odbyl norský policejní důstojník Thomas Robertsen. Ještě před vstupem do klece zaujal Václav Mikulášek netradičním momentem, kdy mu musely být upraveny nehty na noze. Baba Jaga byl pro bojovníka ze Skandinávie rovnocenným soupeřem, přesto byl Nor o něco aktivnější, protože dobře trefoval kopy z přední nohy, což také zmínil v pozápasovém rozhovoru. „Očekával jsem, že bude

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen