Největším favoritem Velké pardubické je obhájce, sázkaře láká i outsider

Sportovní

Vlastimil Vacek, Právo

Vítěz z roku 2017 No Time To Lose se sází v poměru 15:1, Ribelinho pak s ohledem na kurz 100:1 může spíše jen překvapit. Velkým tématem je pochopitelně zranění Josefa Bartoše, který v sedle Theophila nemůže obhajovat. Trojnásobného vítěze se tak v sedle pokusí zastoupit Jan Odložil, který už ale také ví, jaké to je s Theophilem zvítězit.

Třeba Tipsport přijal nejvíc sázek na největšího favorita Velké pardubické a obhájce trofeje Theophila. Sázkaři věří i dalšímu z favoritů Sottoventovi. Jednak jej pasují za celkového vítěze a věří také, že doběhne Velkou do 3. místa.

Velká pardubická: Veškeré informace k dostihové akci roku

„Osmiletý valach Sottovento, svěřenec Josefa Váni, vyhrál poslední kvalifikaci na Velkou pardubickou a právě jeho aktuální forma by mohla být rozhodující,“ míní Petr Karlík, bookmaker Tipsportu. Největším outsiderem dostihu je All Scater s astronomickým kurzem 500:1.

Šampion ani obhájce! Sottovento? Věřím mu nejvíc, vysvětluje Kratochvíl volbu pro Velkou

Černým koněm dostihu Sottovento

„Okruh největších favoritů je znám, Velká je ale specifickým dostihem, vždy se tak vyplatí věnovat pozornost i dalším koním. Stretton, který se aktuálně sází v kurzu 10:1, vloni skončil druhý, předloni třetí, pojede s Markem Stromským, minimálně sázkou na umístění je třeba s nimi počítat,“ poznamenává Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

„Černým koněm dostihu by pak mohl být Sottovento, který vyhrál poslední kvalifikaci. Na jednu stranu půjde o jeho první zkušenost, svůj kus práce ale jistě odvede Jan Kratochvíl v sedle, který ví, jaké to

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen