Radost ze dvou gólů zastínilo zklamání. Cítíme křivdu, stěžuje si jablonecký Čvančara

Sportovní

Vit Cerny, Reuters

Kalí hodně taková remíza radost ze dvou gólů?

Samozřejmě. Dal jsem dva góly, které pro mě mají obrovskou cenu. Sám cítím, že jsem se dal správnou cestou. Přes druhou ligu, kde se mi dařilo, do první a teď na to navazuju. Měl jsem delší útlum, když jsem v Opavě moc nehrál, a teď se mi zase začalo dařit. Mám z toho obrovskou radost. Stejnou mám i z těch gólů. Bohužel ale ve finále je z toho jen bod. Cítíme trochu křivdu. Jsem z toho zklamaný.

Proč cítíte křivdu?

Podle mě tam byly minimálně dvě takové sporné situace, kdy jsme měli kopat penaltu. Ještě jsem je tedy neviděl, ale minimálně sporná situace to byla. A když se odpískala penalta, která za mě byla docela dost přísná, minimálně jedna z těch dvou měla být i pro nás. Ale nejsem rozhodčí, říkám to tak, jak to vidím bezprostředně po zápase, kdy jsem plný emocí. Nechci říkat, že rozhodčí byl špatný. Prostě jen cítíme křivdu. Zápas měl být vítězný.

Jablonec připravila o výhru penalta

Mrzí remíza o to víc, že ve druhé půli jste Randers přehrávali?

Samozřejmě. Podle mě neměli žádnou stoprocentní šanci, do ničeho jsme je nepouštěli. A pak ze smolný penalty dostaneme gól… O to víc to mrzí. A samozřejmě se to násobí. Když se podíváme na zápas v Alkmaaru, tak za faul na mě měla být jasná penalta, měl jsem otřes mozku. Teď opět dvě penalty. Všichni jsme naštvaní. Bohužel s tím nic neuděláme. Tak to je.

Fotbalista Randers

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen