Rozčarování neskrývali. Kouč Velšanů ze ztracených bodů, Šilhavý z výkonu a komplikací v cestě za druhou příčkou

Sportovní

Sport.cz

Nenasměroval, byla ve všech směrech horší, než soupeř z Ostrovů. V pohybu, rychlosti, startu na míč a jeho držení, v soubojích, stejně jako střelbě.

Statistika je v tomto směru ostatně výmluvná – mezi Vaclíkovy tyče mířilo pět střel, na Warda šly jen tři, mimo bránu pálili hosté sedmkrát, Češi pouze třikrát.

Zamkli nás, uznával český hrdina, který odvrátil prohru

„Však jsem také zklamaný, že si neodvážíme tři body, protože jsme měli celý zápas pod kontrolou, dominovali jsme v něm a vytvořili si spoustu šancí. Potvrdilo se, jak jsme se dostali herně daleko. A to bez Garetha Balea,“ netajil kouč Walesu Robert Page rozčarování, že se jeho mužstvo muselo v pražském Edenu spokojit jen s remízou.

„I proto je boj o druhé místo ve skupině dál otevřený. Z posledních dvou zápasů ve skupině jsme si zasloužili šest bodů a nikoli jen dva. Máme ovšem situaci ve svých rukou, protože v kvalifikaci máme v porovnání s Čechy zápas k dobru.“

Česká radost po vlastním gólu Velšanů.

Bernadett Szabo, Reuters

Kuriózní vlastní gól přitom brankáři Wardovi nevyčítal a nezazlíval. „Takové věci se prostě stávají. Danny je ostatně sám zklamaný nejvíc ze všech. A oprávněně. Jenže on je psychicky silný, což dokázal.“

Právě kuriózní vlastní gól náhradního brankáře Leicesteru v úvodu druhé půle měl české reprezentaci v pátečním večeru v Edenu pomoci.

Vždyť šlo o hotový dar z nebes…

Ani vlastenec gólmana Velšanů nepomohl

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen