Ryan Giggs čelí obvinění z domácího násilí, podle bratra je závislý na sexu

Sportovní

Ryan Giggs, kdysi slavné křídlo Manchesteru United, nyní čelí velkým problémům. Poté, co fotbalista údajně zbil svou přítelkyni Kate, vyvstávají nad jeho osobním životem další otazníky.

Podle bratra Rhodriho Giggse je totiž Ryan závislý na sexu. „Každý má slabost. Ryan měl takovou, že když šel ven, musel spát se ženami,“ promluvil o promiskuitním životě ikony United jeho mladší bratr.

Ostatně Ryan Giggs měl osm let udržovat poměr s manželkou svého sourozence Natašou, což kromě znesváření dvou bratrů přineslo také rozpad manželství pro současného kouče Walesu.

46letý bývalý fotbalista tak momentálně žije s přítelkyní Kate, kterou měl ale minulý víkend fyzicky napadnout poté, co i ona u něj odhalila nevěru. Na místo následně dorazila policejní hlídka kvůli oznámení o rušení nočního klidu.

Ryan Giggs tak strávil noc na policejní stanici, pak byl po výslechu propuštěn. Nadále však čelí obvinění z fyzického napadení své přítelkyně a i další osoby, která byla v ten večer u nich na návštěvě.

Slavný exfotbalista však veškerou vinu popírá. Na skandál zareagovalo i vedení fotbalového svazu Walesu, které oznámilo, že Giggs nepovede národní tým následující tři utkání.
 

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen