Taktika? Ať si Francouzi zacpou uši, vtipkuje Vrba. Do smíchu mu ale není

Sportovní

Vlastimil Vacek, Právo

Žertík utrousí, ale moc do smíchu mu není. Marodka mu roste pod rukama, už na startu sezony musí brát zřetel na fyzický stav nejvytíženějších hráčů.

„Máme hodně nabitý program, zraněními na něj trochu dojíždíme. Chybí nám čtyři hráči, kteří by dost možná byli v základu. Není to snadné, ale musíme se s tím vyrovnat,“ poukazuje Pavel Vrba, že do Monaka vůbec neodcestovali Čelůstka, Juliš, Höjer, oba Krejčí a Dočkal. Z marodů se uzdravil jen Štetina.

Trochu moc ztrát na úkol, který před Spartou stojí. Musí doufat, že ji domácí za dané konstelace třeba podcení.

Fotbalisté Sparty bojovali o postup do třetího předkola Ligy mistrů

Vlastimil Vacek, Právo

„Máme za sebou teprve první utkání, jedno zbývá. Nic ještě neskončilo, hráči to vědí. Kdybych cítil, že si to neuvědomují, udělal bych cokoliv, abych jim to připomněl a tlačil je,“ ujišťuje trenér Niko Kovač, že žádné podcenění nedopustí.

„Očekáváme těžké utkání. Postup je blízko, takže uděláme, co bude v našich silách,“ dodává bývalý kouč chorvatské reprezentace či Bayernu Mnichov.

Sparta v casinu. Bez výmluv a uvolnění, v Monaku hrajeme all in

„Pro nás bude hlavně důležité využít každou situaci, kterou dostaneme ke vstřelení gólu. Stoprocentně. Když dáme rychlý gól, tak to určitě můžeme zdramatizovat,“ věří sparťanský útočník Adam Hložek, že ještě nic nemusí být ztraceno.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen