Zidane měl z titulu Realu větší radost než z výhry v Lize mistrů

Sportovní

Sergio Perez, Reuters

„Je to báječný pocit, protože to, co hráči dokázali, je úchvatné. Nedokážu slovy popsat, jak se teď cítím. Liga mistrů je Liga mistrů, ale tenhle titul mě činí ještě šťastnějším, protože je to hlavně o La Lize,“ citoval Zidanea deník Marca.

„Jsme nejlepší, protože jsme nasbírali nejvíce bodů. Je to jeden z nejlepších dnů v mé profesionální kariéře. Mám svou roli, ale hráči jsou ti, kdo bojují. Mužstvo je složené z působivých osobností, a když je vidím takhle šťastné, mám ohromnou radost. Je to obrovský úspěch. Vyhrát španělskou ligu je velmi složité,“ uvedl osmačtyřicetiletý Francouz.

Real slaví, je mistrem. Barcelona selhala

Nynější titul má podle něj větší váhu než ten premiérový v jeho trenérské kariéře z roku 2017. „První titul v La Lize byl skvělý, ale tenhle má zvláštní příchuť v tom, že přišel po dvou měsících strávených doma. Vrátili jsme se a připravovali se odlišným způsobem a vyhráli jsme titul, což je vždycky nejtěžší. Dokázali jsme to. Je to úspěch nás všech, protože se všechno to obětování vyplatilo,“ citovaly klubové stránky Zidanea.

Fanoušci Realu si užívali zisk titulu, na oslavy dohlížela policie

sntv

V sezoně se ale Realu ne vždy dařilo. „Nejtěžší bylo, když jsme před koronavirovou pauzou prohráli poslední zápas s Betisem Sevilla, jelikož předtím jsme doma zdolali Barcelonu. Byl to krok zpátky,“ prohlásil mistr světa a Evropy.

„Pak jsme všichni zůstali doma dva měsíce, a když jsme se vrátili, bylo to jiné. Vrátili jsme se

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen