Arizona vyhrála díky kuriózní brance, Philadelphia rozstřílela Boston

Sportovní

Duel Arizony s Nashvillem rozhodla kuriózní branky Olivera Ekmana- Larssona. Střela zadáka Arizony se odrazila nejprve od Kyla Turrise, poté od Matta Duchenea a následně puk doplachtil přes Sarose do nashvillské brány.
 

V průběhu první periody si Arizona vypracovala tříbrankové vedení. Kesselova střela ještě přes Sarose neprošla, ale Dvorak si s dorážkou poradil. Třetí gól poté přidal Clayton Keller z přesilové hry. Na poslední chvíli korigoval skóre tři vteřiny před přestávkou Filip Forsberg. Jeho přesilovkovou střelu vyrazil Kuemper pouze do Ekman-Larssona, od něhož se puk odrazil zpět do brány.
 

Kuriózní gól Olivera Ekman-Larssona:

 

Druhá třetina se dlouho hrála bez gólu, to ale v oslabení změnil Michael Grabner. Dostal se do samostatného nájezdu a Sarose překonal perfektním bekhendovým blafákem.

Do poslední části měli Predátoři skvělý vstup, když po 30 sekundách skóroval Ellis od modré čáry. Další branku přidal poté Forsberg po skvělé přesilovkové kombinaci. I když se Nashville snažil o vyrovnání. Kuempera počtvrté překonat nedokázal, a tak se vedení v sérii ujala Arizona.

Druhý zápas obstaraly celky Bostonu Bruins a Philadelphie Flyers. Oba celky mají play-off jisté, takže tento zápas nepatřil do vyřazovací části, nýbrž do skupiny, kde se hraje o nasazení.

Za Boston v bráně nastoupil Halák, jelikož Rask kvůli zranění chyběl. Na lavičku náhradníků se tak posadil český brankář Daniel Vladař. Vlažný začátek zpestřila Girouxova tyč z přesilové hry, gól ale v první části nepadl.

To v druhé třetině padly hned čtyři branky. Raffl a Thompson poslali Flyers do dvoubrankového vedení. Minutu před přestávkou snížil Wagner, jenže Boston jednobrankový rozdíl neudržel, jelikož o pouhých 8 vteřin později dal branku na 3:1 Phil Myers, asistoval mu Jakub Voráček.

Výkon Bostonu v třetí třetině vypadal velmi odevzdaně. V průběhu poslední části se za Flyers prosadil ještě Laughton. Boston poslední tři a půl minuty zkusil hrát bez brankáře, ale k žádné další brance už to nevedlo.

Nevídaný konec byl

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen