Obchod s drogami. Bývalá hvězda bundesligy je ve vazbě

Sportovní

Bývalý bundesligový fotbalista a mládežnický reprezentant Německa Mustafa Kučukovič je od minulého týdne ve vazbě. Čtyřiatřicetiletý někdejší útočník Hamburgeru SV byl zapojen do obchodu s narkotiky. Společně s Kučukovičem byl zadržen ještě 29letý muž. Dvojice měla drogy prodávat ve velkém.

Profimedia.cz

Stovky kilogramů marihuany, hašiše a 50 kilogramu kokainu si měla dvojice obstarat během května a června loňského roku a následně je prodat v Hamburku.

Během domovní prohlídky u zatčených policisté objevili 20 000 eur v hotovosti (asi 500 tisíc korun), několik mobilních telefonů a stovky zahraničních SIM karet. Oběma mužům hrozí několikaleté tresty vězení.

Kučukovič byl německý mládežnický reprezentant s bosenskými kořeny. Na startu karéry patřil k největším talentům světového fotbalu a přepovídala se mu velká budoucnost. Mezi lety 2004-2007 hrál za Hamburger SV.

Přechod mezi mládežnickým a dospělým fotbalem ale podle jeho představ nevycházel. Jeho kariéra postupně uvadala a přes různá angažmá po Evropě končil s fotbalem v nižších německých ligách. Do soutěžního utkání nastoupil naposledy v roce 2017.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen