Otec Agüera se opřel do Guardioly: Slzy mu nevěřím, Sergia neměl rád

Sportovní

„Jeho slzám nevěřím. K mému synovi se nikdy nechoval hezky. Podle mě Sergia v týmu nikdy vlastně nechtěl,“ pronesl naštvaný tatínek fotbalové hvězdy Leonel del Castillo.

Pro Radio La Red se také rozpovídal o povaze kouče Manchesteru City. „Guardiola je výborný trenér, ale vždy chce být hlavní postavou týmu. Od začátku mění hráče a fotbalisté tak nevědí, zda jsou pro něj důležití. Vyjádřil se, že Sergia nebude možné nahradit, ale on teď už ani nebyl v sestavě.“
 

Sergio Agüero strávil v Manchesteru City deset let a nastřílel zde 260 gólů. Od nové sezony si ale zahraje v Barceloně, kde by měl podle všeho zůstat i jeho reprezentační kolega a kamarád Lionel Messi. „Syn je z přestupu nadšený. S Messim se kamarádí už 15 let a pořád jsou spolu v kontaktu. V Barceloně by měl Lionel zůstat, takže si konečně zahrají spolu i v klubu,“ dodal tatínek fotbalisty. 

33letý Agüero podepsal s katalánským velkoklubem smlouvu na dva roky. Se španělskou ligou má ale zkušený Argentinec už zkušenost, když v začátcích válel za Atlético Madrid a vstřelil zde 100 branek.

Fotbalista Sergio Agüero už patří Barceloně:

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen