Pozitivní test na covid-19 ve Zlíně, klub se rozhodl zcela uzavřít svůj stadion

Sportovní

Hokejový Zlín se pro čtvrteční den rozhodl zcela uzavřít svůj stadion. Berani na svých oficiálních stránkách informovali, že u jednoho hráčů z jejich dorosteneckého mužstva byl potvrzen pozitivní test na nemoc covid-19 a v prostorách PSG arény bude dnes probíhat kompletní dezinfekce.

https://www.hokej.zlin.cz/

Celý zlínský dorostenecký tým včetně trenérů je již v karanténě a řídí se pokyny hygienické stanice Zlínského kraje. S ní bude klub konzultovat další opatření a o dalším postupu bude informovat.

Od středy do neděle je pak zcela uzavřen i zimní stadion v Litoměřicích. V hale prvoligového celku kvůli výskytu jednoho pozitivního případu nemoci covid-19 v klubu proběhne generální úklid.

❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️Prostory Kalich Areny budou s okamžitou platností od středy 22. července do neděle 26. července uzavřeny. Více v článku: https://bit.ly/3fQTwz7

Uverejnil používateľ HC Stadion Litoměřice Streda 22. júla 2020

Už ve středu informoval extraligový Hradec Králové, že v reakci na zhoršující se epidemiologickou situaci v České republice odkládá start společné přípravy na ledě, kterou měl zahájit ve čtvrtek. Členové A-týmu nyní absolvují testy na přítomnost koronaviru v těle, na led má tým vyjet až v průběhu příštího týdne.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen