Válečná sekera zakopána, tenisové hvězdy slavily ve velkém stylu

Sportovní

Mnozí fanoušci v něco takového už ani nedoufali, ale jak se zdá, nemožné se stalo skutečností. Bývalá tenisová superstar Marie Šarapovová a hvězdná Serena Williamsová zakopaly po téměř dvaceti letech válečnou sekeru. Na módním galavečeru byly zachyceny, jak se spolu dobře baví.

Evan Agostini, ČTK/AP

Hořkou rivalitu mezi oběma tenistkami odstartovala výhra tehdy sedmnáctileté Šarapovové ve finále Wimbledonu nad Serenou Williamsovou po setech 6:1 a 6:4. „S touhle malou děvkou už nikdy neprohraju,“ řekla prý uplakaná Američanka po zápase a tento slib v následujících letech víceméně dodržela. Prohrála jen další vzájemný zápas v témže roce, jinak se stala proti Rusce nedotknutelnou.

Od té doby tyto dvě hráčky byly spolu viděny pouze jednou, a to v roce 2012 při slavnostním losování turnaje WTA v Istanbulu. Nyní byly, ještě se starší ze sester Williamsových Venus, vyfotografovány na slavnostním galavečeru Met Gala, jak si užívají společné setkání.

Nečekané setkání. Sestry Williamsovy s Marií Šarapovovou

Instagram Mirie Šarapovové

Všechny oslňovaly ve svých róbách a fanoušci na sociálních sítích nešetřily chválou, ale i údivem. „Nikdy jsem si nemyslel, že se toho dožiju,“ píše jeden. „Ano! Konečně!“ neskrývají radost jiní. „Co bude dál? Že by Kyrgios s Djokovičem odjeli na společnou dovolenou?“ poukazuje další na spor dvou tenistů.

Na akci se objevila i Naomi Ósakaová, která zaujala v extravagantním outfitu, ve kterém kombinovala haitské a japonské prvky,

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen