Viděl, ujel a rozhodl! Kubalík spasil Čechy a chválil Hrubce. Klobouk dolů, smekal

Sportovní

Vít Šimánek, ČTK

„Takové klasické prodloužení. Hráli u nás v pásmu, křížili se tam, pak šli do střelby. Jak jsem viděl, že puk dostal Hanzi (Hanzl), tak jsem se snažil to utrhnout a ujet, což se nakonec povedlo,“ líčil útočník Chicaga pro Českou televizi svůj klíčový únik, který zakončil povedeným bekhendovým blafákem a procedil kotouč mezi nohy jinak velmi dobrého Kolosova.

Běloruský brankář Alexej Kolosov je překonán. Dominik Kubalík rozhodl v prodloužení

Ints Kalnins, Reuters

Češi tak vyhráli 3:2, přesto je finální výsledek mrzel. V závěrečné části začali být na ledě pasivní a soupeř trestal. Jerjomenko osm minut před koncem třetí třetiny zařídil vyrovnání na 2:2. „Nechtěli jsme být pasivní. Snažili jsme se tlačit dopředu, ale taky neudělat chybu. Bohužel se nám to nepovedlo,“ povzdechl si obránce Filip Hronek, autor dvou gólových nahrávek.

Mistrovství světa v hokeji 2021

MS v hokeji probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku. Všechny zápasy skupinové části i play off hostí Riga. Česká reprezentace hraje ve skupině A. Zlato z roku 2019 obhajuje výběr Finska, Češi se budou snažit vylepšit čtvrté místo.

„Hráli jsme docela dobrej zápas a plnili jsme to, co jsme chtěli. Byli jsme velmi aktivní, hráli jsme hodně rychlej hokej, ale když se stala nějaká chyba, nastala trochu panika. Každej se to snažil hrozně hasit, což bývá nejhorší,“ připomněl 25letý křídelník první inkasovaný gól z hole Šarangoviče. „Jeden hráč tam ležel, druhej… Teď se nevědělo, kde puk je, nakonec skončil v naší

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen