Česká kolonie na Kypru se rozrůstá. Wágner bude Hušbauerovým rivalem

Sportovní

Kyperská Famagusta přivítala během krátké doby již třetího českého fotbalistu. Záložník Josef Hušbauer přestoupil ze Slavie do známějšího Anorthosisu. Útočník Tomáš Wágner pro změnu zamířil z Mladé Boleslavi do sousedního prvoligového klubu Nea Salamis. Bude tam spoluhráčem obránce Pavla Čmovše, který koncem července přišel z Teplic.

Global Sports

Sedmdesát čtyři gólů v české lize je slušná porce. Další však bude třicetiletý útočník přidávat na Kypru. Tomáš Wágner přestoupil z Mladé Boleslavi do klubu Nea Salamis Famagusta, jak potvrdila agentura Global Sports, která hráče zastupuje.

Zkušený borec prožil v poslední době dva extrémy. V předminulém ročníku si třinácti vstřelenými góly v Karviné vytvořil osobní rekord. V minulé sezoně však skóroval jen dvakrát na hostování ve Zlíně, za Mladou Boleslav se netrefil ani jednou.

Eden hlásí mazákův odchod. Hušbauer přestoupil ze Slavie na Kypr

Příbramský odchovanec Wágner hrával také za Plzeň a Jablonec. Svůj nejslavnější gól vstřelil v prosinci 2013 v Lize mistrů proti CSKA Moskva, zajistil jím Viktorii start v jarní části Evropské ligy.

Pokračovat ve čtení (zdroj)

Příspěvky ze stejné kategorie:

    Nebyl nalezen